П`ятниця, 19.10.2018, 17:23
Календар свят

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Огляд технічної творчості учнів
Огляд технічної творчості учнів

30 березня, у Турківському професійному ліцеї відбулася щорічна виставка - конкурс технічної та художньо- прикладної творчості учнівської молоді.
Метою виставки було виявлення талановитих учнів ліцею, підтримка творчих здібностей молоді а також стимулювання розвитку гурткової роботи в професійно-технічному навчальному закладі.
Для оцінювання конкурсних робіт до Турківського професійного ліцею завітали заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Львівського державного Будинку техніки Лілія Михайлівна Івашкевич та методист Галина Іванівна Любимова .
Роботи, представлені на виставці, були досить різноманітними і творчими. Усі експонати виготовлені учнями разом з керівниками гуртків Турківського ПЛ.
Так на виставці-конкурсі були представлені художні вироби з дерева вихованців гуртка "Відродження народних художніх промислів", яким керує Ігор Володимирович Саварин, вироби з бісеру учнів гуртка "Бісероплетіння" — керівник Мирослава Миколаївна Торищак та роботи юних винахідників гуртка "Енергетик" — наставник Віталій Миколайович Когут.
Писанки-сувеніри, прикраси, ікони та картини з бісеру, дерев'яний настінний хрест, ангели, коники з підковою, дощечки для різання хліба, овочів, різак для пінопласту, випалювач по дереву, зарядний пристрій, електрична коса — далеко не повний перелік того, що можна було тут побачити.
Члени журі відзначили і майстерність виконання, і творчий підхід, новизну форми, і практичне застосування виробів.
Всі представлені роботи оригінальні за видумкою і фантазією та заслуговують окремої уваги та похвали.
Чи стануть ці юні творці дизайнерами, конструкторами чи інженерами, ще не відомо, та й це, мабуть, не головне. Проте усі вони зараз займаються улюбленою справою, в яку вкладають частинку своєї душі.

Переглядів: 36 | Додав: olichka | Рейтинг: 0.0/0
uCozCopyright Турківський професійний ліцей © 2018