Четвер, 19.07.2018, 01:14
«  Липень 2018  »
Календар свят

V. Зарахування

5.1. Зараховуються поза конкурсом:

• особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право;
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);
  • діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право, у тому числі громадяни, віднесені до категорії 3, – за умови одержання громадянами цієї категорії позитивних оцінок на вступних випробуваннях;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право;
  • діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».
  • особи, які мають статус учасника АТО та їх діти відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 14.05.2015 р. № 425-VIII.

5.2. Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

• випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;
  • випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
  • учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними;
  • особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.

5.3. Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення конкурсного відбору приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що рекомендовані до зарахування на навчання до Турківського ПЛ на денну формою навчання.

5.4. У разі оскарження результатів конкурсного відбору вступник у триденний строк після їх оголошення подає відповідну заяву на ім'я голови приймальної комісії.

5.5. Зарахування до Турківського професійного ліцею здійснюється наказом директора цього закладу.

5.6. Після конкурсного відбору зарахування до Турківського професійного ліцею може супроводжуватись укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і випускником (для неповнолітніх - його батьками) про навчання та подальше працевлаштування.

5.7. Зарахування до Турківського ПЛ на навчання за рахунок видатків, що враховуються при визначенні у державному бюджеті на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного або регіонального замовлення,здійснюється в межах затвердженого державного або регіонального замовлення.

VI. Прикінцеві положення

6.1. Зазначений порядок прийому документів з подальшим зарахуванням поширюється на вступників, які не мають базової загальної середньої освіти і подають довідку про навчання в основній середній загальноосвітній школі.

6.2. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10днів від дня їх початку, відраховуються з ліцею. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій Турківський професійний ліцей може проводити додатковий прийом.

6.3 Особам,які не зараховані до Турківського професійного ліцею,а також тим ,які без поважних причин не приступили до занять,повертаються документи не пізніше 5 днів з дня прийому рішення.

6.4 Контроль за дотриманням Правил прийому Турківського професійного ліцею здійснює директор ліцею та департамент освіти і науки Львівської державної адміністрації

Попередня

uCozCopyright Турківський професійний ліцей © 2018